Kontakt

Potrebujete pomoc?  

Zavolajte nám  

048 23 02 922

Pondelok - Piatok v čase od 8:30 do 16:30

Vasco Mini 2

Preložte čokoľvek poviete do 40 jazykov bez obmedzení!
 • 20%
311 €
62 €
249 €

 • neobmedzené preklady
 • 14 dní na vrátenie tovaru
 • Záruka 24 mesiacov
 • Rýchle doručenie

Preložte čokoľvek poviete do 40 jazykov bez obmedzení!

Dali sme originálnemu Vasco Mini prekladaču kompletne nový dizajn pre rok 2019 s elegantne vyzerajúcim a pre použitie jednoduchším rozhraním - a navyše SIM karta teraz obsahuje neobmedzené preklady zadarmo!

Jazyky

[langs]

Náš najkompaktnejší ručný dvojsmerný prekladač so 40 jazykmi

Odložte zastarané slovníky a buďte pri rozhovore s cudzincami sebavedomejší. Spriateľte sa s miestnymi obyvateľmi na cestách a pochopte všetky skvelé rady, ktorým ste doteraz nerozumeli.

Nový a aktualizovaný Vasco Mini 2 poskytuje rýchle a účinné dvojsmerné preklady do jazykov, ktoré budete potrebovať... Všetko zo zariadenia, ktoré sa zmestí priamo do vrecka!

Nechajte slovník doma a zažite skutočný rozhovor

Predstavte si, že ste v zahraničí a musíte sa opýtať na cestu... alebo možno potrebujete hovoriť o podnikaní. Všetci sme to zažili - môže to byť nepríjemné a trápne, ak vám nerozumejú, alebo vy nerozumiete im.

Ale nezúfajte, zariadenia Vasco sú tu, aby vám pomohli efektívne komunikovať s každým, kto hovorí iným jazykom.

Robustný prekladateľský softvér a presné rozpoznávanie hlasu zabudované do prekladača Vasco Mini 2 vám pomôžu nájsť si priateľov po celom svete. Pomocou nášho úplne nového užívateľského rozhrania, ktoré je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým, vám jeho obojsmerný preklad pomôže zabudnúť, že v skutočnosti hovoríte iným jazykom.

Ráno, poludnie či večer – Bratislava, Paríž alebo Berlín

Nie ste technický typ? Nevadí. Jednoduchosť Vasco Mini uľahčuje navigáciu veľmi užívateľsky prívetivým spôsobom. Zabudnite prechádzať stránku po stránke, aby ste našli potrebnú frázu, jeho jednoduché tlačidlá a dotyková obrazovka budú pracovať pre vás.

Od priateľského pozdravu až po komplexné pracovné rozhovory - Vasco Mini prekladač je elegantne navrhnutý tak, aby vám pomohol pri všetkých druhoch rozhovorov. Navyše ovláda veľa technických, vedeckých a obchodných slov, ktoré iné zariadenia nemusia! Nebojte sa hlučných dopravných alebo železničných hlásení, Vasco Mini blokuje vonkajší šum a dokáže vás dokonale počuť vďaka revolučnému vysokokvalitnému mikrofónu

Zažite skutočné rozhovory s obojsmerným prekladom

Vasco Mini 2 prekladač búra jazykové bariéry, aby ste mohli pohodlne hovoriť s cudzincami. Počúva, čo hovoríte, preloží, čo ste povedali a potom vysloví vety vo vami zvolenom jazyku so správnou výslovnosťou.

Aktualizácie softvéru zdarma

Pomocou najmodernejšej technológie a prekladateľských serverov Vám Vasco Mini 2 pomôže preložiť celý rad slov a fráz. Vždy sa snažíme byť najlepší, takže všetky nové verzie a aktualizácie softvéru sú úplne zadarmo a možno ich jednoducho nainštalovať kliknutím na jedno tlačidlo.

Najlepšia technológia prekladu pre najlepšie rozhovory

Používame najnovšiu technológiu pre rozpoznávanie reči svetovej úrovne a dokonalú výslovnosť vo všetkých jazykoch, ktoré podporujeme. Nasledujúca tabuľka zobrazuje jazyky a funkcie, ktoré v súčasnosti podporuje Vasco Mini 2:

[langs_list]

New York, Tokio, Barcelona - Vasco Mini 2 funguje všade

Vasco Mini 2 vďačí za svoju rýchlosť a presnosť prekladu našim serverom umiestneným na všetkých kontinentoch a vstavanej SIM karte, ktorá umožňuje pripojenie na tieto servery kdekoľvek vo svete.

Poplatky? Zabudnite na to. Vasco Mini 2 je úplne zadarmo! Používajte ho bez obáv zo zmlúv, vysokých nákladov a poplatkov za roaming. Prekladač pracuje bez obmedzenia vo viac ako 150 krajinách! Pozrite sa na zoznam, aby ste sa dozvedeli viac.

Afganistan, Alandské ostrovy, Albánsko, Alžírsko, Anguilla, Arménsko, Aruba, Austrália, Azerbajdžan, Bahrajn, Bangladéš, Belgicko, Belize, Bielorusko, Bolívia, Bonaire, Britské Panenské ostrovy, Brunej, Bulharsko, Česká republika, Chad, Chorvátsko, Čierna Hora, Čína, Cyprus, Dánsko, Egypt, El Salvador, Estónsko, Faerské ostrovy, Fidži, Filipíny, Fínsko, Francúzska Guyana, Francúzsko, Gabon, Ghana, Gibraltár, Grécko, Grónsko, Gruzínsko, Guinea , Guyana, Haiti, Holandské Antily, Honduras, Hongkong, India, Indonézia, Irán, Írsko, Island, Isle of Man, Izrael, Japonsko, Južná Afrika, Južná Kórea, Južný Sudán, Kambodža, Kamerun, Kanada, Katar, Kazachstan, Keňa, Kirgizsko, Kongo-Kinshasa, Kuvajt, Laos, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Macao, Macedónsko, Maďarsko, Malajzia, Malawi, Malta, Moldavsko, Monaco, Mongolsko, Nemecko, Nepál, Nigéria, Nový Zéland, Nórsko, Pakistan, Palestína, Panama, Papua-Nová Guinea, Paraguaj, Peru, Pobrežie Slonoviny, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, Samoa, Saudská Arábia, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Spojené kráľovstvo, Spojené štáty americké, Srbsko, Srí Lanka, Surinam, Švajčiarsko, Švédsko, Tadžikistan, Taiwan, Taliansko, Tanzánia, Thajsko, Togo, Trikot, Trinidad & Tobago, Tunisko, Turecko, Uganda, Ukrajina, Uzbekistan, Vanuatu, Vietnam, Zambia

Pozrite sa, aký je rozdiel medzi Vasco Mini a inými podobnými prekladačmi

Vasco Mini 2Podobné překladače
vstavaná medzinárodná SIM karta, ktorá nevyžaduje viazanosť, žiadne dodatočné platby a umožňuje prekladaču pracovať bez obmedzenia vo viac ako 150 krajinách SIM karta nie je súčasťou balenia, pracuje iba cez WiFi alebo potrebujete kúpiť SIM kartu a pamätajte aj na roamingové poplatky a zmluvu
servery umiestnené na všetkých kontinentoch, takže preklač pracuje rýchlo a presne zariadenia sa zvyčajne pripájajú na čínsky server, ktorému trvá dlho, kým odpovie
podporované vo vašom jazyku prostredníctvom telefónu alebo e-mailu zvyčajne žiadna podpora alebo k dispozícii len prostredníctvom e-mailu
záruka 24 mesiacov žiadna záruka
výslovnosť ako od rodilého hovorcu syntetizátor reči
prekladový motor vybraný z 5 motorov dostupných na základe jazykového páru, precíznosť prekladu 96% jeden prekladateľský motor - čínsky
softvér sa neustále zdokonaľuje a aktualizuje jediným kliknutím žiadne aktualizácie
plne preložené menu veľmi zle preložené menu s čínskymi textami
doručenie do 1-3 pracovných dní, zásielka poistená doprava z Číny, dodanie do jedného mesiaca, balík nie poistený, dodatočné náklady, ako sú clá a dane

Výhody

 • 40 podporovaných jazykov
 • Neobmedzené preklady
 • Jednoduchý a pohodlný na použitie
 • Rozpoznáva a prekladá celé vety
 • Vysoká kvalita prekladu
 • Výborný mikrofón na zníženie hluku
 • Prekladá idiómy a odbornú slovnú zásobu
 • Možnosť konverzácie medzi dvoma ľuďmi

V BALENÍ

 • Vasco Mini 2
 • Vstavaná medzinárodná SIM karta, ktorá nevyžaduje viazanosť, žiadne dodatočné platby a umožňuje prekladaču pracovať bez obmedzenia vo viac ako 150 krajinách.
 • USB kábel
 • Nabíjačka
 • Návod na použitie v Slovenčine

Mini 2 set

ŠPECIFIKÁCIE

 • Displej: 2”, TFT, LCD 240*320
 • Procesor: MT6735
 • RAM: 1 GB
 • ROM: 8 GB
 • Batéria: Lítium-jontová 1200mAh
 • Micro USB
 • Vstup pre slúchadlá: 3.5 mm
 • Rozmery: 42 x 113 x 12 mm
 • Hmotnosť: 70 g
311 €
62 €
249 €
Vasco
5903111339708
84 položky
Nový produkt

 

Povedzte ostatným, čo si myslíte o tomto produkte:

star_border star_border star_border star_border star_border