Kontakt

Potrebujete pomoc?  

Zavolajte nám  

048 23 02 922

Pondelok - Piatok v čase od 8:30 do 16:30

Vasco Traveler Solid 4"

Vodeodolné mobilné zariadenie pre cestovateľov
 • 20%
486 €
97 €
389 €

 • 14 dní na vrátenie tovarudelete
 • Záruka 24 mesiacovdelete
 • Kúpiť bez registráciedelete
 • Rýchle doručeniedelete

Prístroj odolný proti vode, prachu a nárazu je skvelou voľbou pre milovníkov horskej turistiky alebo plavieb loďou. Ale je to tiež veľmi dobrý prekladač pre každého, kto sa potrebuje dohovoriť v cudzej krajine. Vasco Translator Solid 4" je prekladač reči pre všetkých.

Vasco Traveler Solid 4" je zariadenie, vďaka ktorému môžete prijímať hovory zdarma po celom svete. Je to zároveň prekladač reči, presná GPS navigácia a sprievodca. Navyše v akejkoľvek krajine po celom svete rýchlo nájde potrebné núdzové číslo alebo Vašu ambasádu a taktiež pošle SMS správu s Vašimi súradnicami pokiaľ to bude nutné. Okrem toho Vasco Traveler Solid 4" má veľa ďalších funkcií potrebných pre každého cestovateľa.

Vasco Traveler Solid 4" vyhral prestížne ocenenie Tech.Travel Award 2015, ktoré propaguje inovatívne produkty pre cestovateľov.

Jazyky

[langs]

Prekladač reči

Najnovšia generácia prekladača reči rozoznáva vyslovené vety a prekladá do 30 jazykov. Navyše vyslovuje preložený text ideálnym, plynulým hlasom, z ktorého sa naučíte dokonca aj prízvuk daného jazyka. Teraz môžete cestovať bez obáv a dokonca sa aj zoznamovať, čo pred tým znemožňovala jazyková bariéra. Vďaka zariadeniu Vasco Traveler zabudnete o problémoch spojených s cudzími jazykmi.

Nižšie sa nachádzajúca tabuľka zobrazuje dostupnosť funkcií vo všetkých jazykoch v zariadení.

[langs_list]

Navigácia GPS

Vstavaná GPS navigácia vo Vasco Traveler Solid 4" to je jedna z najpresnejších navigácií na trhu. Naplánuje najlepšiu trasu a zavedie Vás aj do tých najodľahlejších miest. Stačí nastaviť cieľ cesty a riadiť sa hlasovými pokynmi navigácie. Vaša cesta s Vasco Travelerom bude oveľa jednoduchšia.

Telefón

Nezáleží na tom, v akej krajine sa nachádzate, priatelia Vám môžu zavolať kedykoľvek. Vasco Traveler Solid 4" má telefón, ktorý umožňuje prijímať hovory zdarma vo viac než 160 krajinách.

Koniec s vysokými nákladmi za roaming. Vďaka Vasco Traveler Solid 4" znížite náklady na odchádzajúce hovory a prenos dát až o 85%!

Ambasády a núdzové čísla

Pokiaľ potrebujete zavolať na políciu v Malajzií alebo nájsť svoju ambasádu v Somálsku, Vasco Traveler Vám celkom určite pomôže. Prístroj obsahuje databázu núdzových čísiel vo viac než 150 krajinách sveta. Stačí jedno kliknutie, aby získať všetky potrebné informácie.

SOS

Vďaka funkcii SOS môžete rýchlo informovať svojich blízkych, že ste v ohrození . Správa je odoslaná jedným kliknutím spolu s vašimi GPS súradnicami.

Letový Asistent

"Letový Asistent" k dispozícii v zariadení je dokonalým nástrojom pre tých, ktorí často využívajú leteckú dopravu. Vďaka tejto aplikácii nikdy nezmeškáte svoj let. Stačí zadať číslo svojho letu a získate všetky potrebné dáta, ako napríklad letový poriadok, číslo odletovej brány, koľko času zostáva do vášho check-inu, kedy sa brána zatvorí alebo prípadné meškanie vášho lietadla. Aplikácia počíta s časovým posunom, takže nemusíte premýšľať, či je 12:00 GMT alebo Pacifického času.

Lacný internet v zahraničí - iba 2 centy za MB!

Vasco Traveler Solid 4" vám umožní surfovať po internete v zahraničí pri čo najnižších sadzbách. 1 MB v zvýhodnenú balíčku dát stojí len 2 centy! Môžete používať internet s Vasco Traveler bez rizika vysokých nákladov za roaming. Navyše, vďaka funkcii HotSpot, prístroj umožňuje zdieľať pripojenie k notebooku alebo tabletu.

Vodeodolné cestovné zariadenie

Vasco Traveler Solid 4" je zariadenie určené pre široké spektrum cestovateľov. Okrem všetkých užitočných funkcií, ktoré sú opísané vyššie, môžete tiež do prístroja stiahnuť a inštalovať akúkoľvek aplikáciu. Obchod Play je dostupný každému, je jednoduchý a jeho ľahko použiteľné užívateľské prostredie pomôžu aj tým, ktorí nie sú priaznivcami mobilných zariadení a nových technológií.

Náš názor

Vasco Traveler Solid 4" je skvelá voľba predovšetkým pre tých, ktorí hľadajú solídne vodeodolné zariadenie z elektronickým prekladačom, GPS navigáciou a telefónom v jednom. Tento prístroj je vhodný pre všetkých od milovníkov horských výprav až po tých, ktorí radi ležia na pláži.

Ďalšie funkcie

 • Odolný proti vode, prachu a nárazu
 • Rozoznávanie a preklad reči
 • Skvelá výslovnosť
 • Dokładna nawigacja GPS oraz mapy działające offline
 • Presná navigácia GPS a mapy fungujúce off-line
 • Rozsiahla databáza sprievodcov

Technický popis

 • Dotykový displej 4"
 • Batéria lithium-ionová, 3000 mAh
 • Micro USB
 • IP-68
 • Rozmery: 135 x 70 x 20 mm
 • Hmotnosť: 232 g

Sada obsahuje

 • Vasco Traveler Solid 4"
 • Nabíjačku
 • Obal
 • USB Kábel
 • Návod v slovenskom jazyku

Vasco Traveler Solid 4

Pripojenie

Vasco Traveler bol navrhnutý tak, aby bol čo najpohodlnejší a najfunkčnejší. Preto bol vybavená medzinárodnou SIM kartou, ktorá umožňuje neustále pripojenie k internetu. Preklad je veľmi presný. Prichádzajúce hovory sú navyše vždy zadarmo. Komfort a presnosť tohto riešenia neobmedzuje a uľahčuje cestovanie do zahraničia. A váš rozhovor s cudzincami bude pekný a ľahký.

Môžete dobiť svoju SIM kartu a vybrať najlepší balíček kedykoľvek na vasco-sim.com.

Nižšie uvedená mapa zobrazuje krajiny, v ktorých Vasco Traveler funguje.

[map_traveler]

486 €
97 €
389 €
Vasco
5903111339456
99 položky
In stock
Nový produkt